خرید تشک | Datis

تعرفه تبلیغاتتعرفه تبلیغات
خرید تشک | Datis

 

تقریبا یک سوم عمر هر انسانی در تشک خواب می گذرد. با این تفسیر پس شایسته است زمان و پول کافی برای تهیه لوازم خوابمان صرف کنیم به خصوص در خرید تشک . شاید شما نیز پس از مدت ها تحمل تشک های قدیمی و غیر استاندارد ، سرانجام دلتون رو به دریا زده و به فکر تعویض و خرید یک تشک نو آن ها افتاده باشید. هرچند تعریف تشک و بالش راحت و خوب برای هر شخص متفاوت از دیگری است که در واقع به آن سلیقه خواب گفته می شود، اما این نوشته می‌تواند یک راهنمای قدم به قدم  برای آشنایی شما با اصول خرید یک تشک مناسب باشد؛ که خوابی عالی و با کیفیت را برای شما هدیه می دهد .

 

امروزه شاهد انواع و اقسام تشک های مختلف هستیم که هر کدام نام جداگانه دارند مانند کالای خواب داتیس و مشخصاتشان با اصطلاحات بسیار گیج کننده ای عنوان می‌شود. اما لازم نیست زیادی گیج شوید، سه اصطلاح اساسی که باید در این مورد بدانید به شما معرفی خواهیم کرد: فنردار (Innerspring)، حافظه دار (Memory) و لاتکس (Latex)

  • تشک های فنری از دسته سیم جداگانه که حالت پیچشی دارند (Coil) تولید می شوند. این تشک ها سطح بالایی از استحکام و تنفس را ارائه می‌کنند و خوابی عالی در شب های گرم برای شما به ارمغان می‌آورند.
  • تشک های مموری فوم از مواد انعطاف پذیر  ساخته شده اند که قادرند به شکل بدن شما در آیند، این نوع از تشک ها که بیشتر برای بیماران استفاده می‌شوند، برای تسکین درد بی نظیر هستند.
  • سومین نوع از تشک ها، لاتکس فوم می باشد که هر دو خاصیت تنفس و استحکام را دارد، ضمن این که ضد حساسیت هم هست. شما می‌توانید یکی از انواع این تشک ها را انتخاب کنید یا این که ترکیبی از آن ها را انتخاب کنید.

 

برخی از برندهای سازنده تشک، تمامی محصولات خود را با یک میزان ثابت از سفتی ارائه می‌دهند. در حالی که برخی دیگر دارای گزینه های مختلفی از نرمی و سفتی هستند مانند برند داتیس که 14 مدل تشک دارد که در سطوح نرم، متوسط و سفت و محکم طبقه بندی می‌شوند. نکته کلیدی که باید به خاطر داشته باشید این است که سفتی یک مفهوم کاملاً شخصی و سلیقه ای است، چیزی که برای شما مانند یک سنگ خارا باشد ممکن است برای دیگری مانند یک ابر نرم و تپل تلقی شود. به علاوه نوع بدن فرد، وزن او و سایز عوامل فردی می‌تواند نقش مهمی در این زمینه ایفا کند که این معیار ها را باید در هنگام خرید در نظر داشته باشید . به هر حال شما باید تشک مناسب خود را به گونه ای پیدا کنید که به اندازه کافی نرم باشد، تا به راحتی در آن به خواب روید و همزمان به قدر کافی محکم باشد تا به آن اتکا کنید.

 

ارتباط با ما داتیس

برچسب‌ها : تشک ,تشک طبی ,بهترین تشک طبی,