انتخاب رنگ برای اتاق خواب | DATIS

تعرفه تبلیغاتتعرفه تبلیغات
انتخاب رنگ برای اتاق خواب | DATIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به دست اوردن یک ترکیب رنگ عالی برای اتاق‌ خواب همیشه کاری بسیار جذاب و در عین حال گیج‌کننده می باشد. کاری که هنگام انجام آن حسابی به شما خوش می گذره اما ممکنه در میانه‌های راه گیج شوید و نتوانید ترکیب رنگ درستی رو انتخاب کنید. ممکن است تردیدها و ترس‌های زیادی درباره این که شاید رنگ مناسبی برای اتاق خواب خود انتخاب نکرده‌اید سراغ‌تان بیایند. نکته‌ای که باید به آن به آن اهمیت دهید  این است که انتخاب رنگ‌های مورد علاقه‌تان رادر نظر نگیرید بلکه باید حواس‌تان جمع باشد تا رنگ‌هایی که انتخاب کرده‌اید با یکدیگر نیز هماهنگی مناسبی داشته باشند. این کار همان بخشی است که ممکن است شما را گیج کند و یا باعث خستگی و گاهی نگرانی شما شود. اما به پشتوانه علم روانشناسی در انتخاب رنگ اتاق خواب میتوان به راحتی رنگ مناسب و ترکیب آن را انتخاب کرد.
ترکیب‌های رنگی بسیار زیبا و متنوعی وجود دارند که شما می‌توانید برای رنگ کردن اتاق‌ خواب خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
در اینجا ده ترکیب زیبا برای رنگ‌آمیزی اتاق‌ خواب‌ها را انتخاب کرده‌است و می‌خواهد شما را هم در جریان این انتخاب‌ها قرار دهد؛ شاید شما هم به این ترکیب‌های رنگی علاقه داشته باشید و یا بعد از دیدن‌شان به آن‌ها علاقه پیدا کنید. در ادامه خواهید دید که در انتخاب این رنگ‌ها توجه بسیار زیادی به تخت‌خوابی که در اتاق وجود دارد شده است. دلیل این توجه این است که تخت‌خواب احتمالا وسیله‌ای است که بیش‌ترین تاثیر را در حال و هوای اتاق‌ خواب شما خواهد داشت. هم‌چنین به خاطر داشته باشید که رنگ سفید تقریبا همیشه در یک جایی از اتاق استفاده شده است و برای همین می‌توانید حضور این رنگ را هم کنار بقیه رنگ‌های معرفی شده فرض کنید. به ترکیب‌های رنگی موجود در این مطلب به خوبی توجه کنید و اگر به نظرتان مناسب فضای زندگی شما آمد از آن‌ها در اتاق خواب خود استفاده کنید.

برای ادامه مطلب روانشناسی رنگ ها برای اتاق خواب کلیک کنید.

 

برچسب‌ها : رنگ ها ,روانشناسی رنگ ,رنگ اتاق خواب, تشک داتیس,علم روانشناسی رنگ,ترکیب رنگ,datis,